Perforatorius Scheppach DH1600MAX 1600w, SDS Max
167,00  su PVM
DAŽNAI PERKAMI PRIEDAI Alyvos (pirkdami generatorių arba vejapjovę nepamirškite pridėti alyvą)
Aprašymas
Perforatorius DH1600MAX, Scheppach 1600w, SDS Max
  • Naudojamoji galia – 1600W
  • Smūgių dažnis dažnis – 3800/min.
  • Maksimali smūgio energija – 10J
  • Maksimalus gręžimo skersmuo betone – 40mm
  • Griebtuvas – SDS max
  • Masė 16,5kg
  • Plotis 126 mm
  • Gylis 370 mm
  • Aukštis 410 mm