Akumuliatorinė vejapjovė Makita DLM480CT2 480mm 36V=2x18V
630,00  su PVM
DAŽNAI PERKAMI PRIEDAI Alyvos (pirkdami generatorių arba vejapjovę nepamirškite pridėti alyvą)
Aprašymas
Galinga LXT® akumuliatorinė vejapjovė su surinkimo, bei mulčiavimo ir galinio išmetimo funkcija
Pjovimo plotis 48 cm, svoris tik 24,5 kg.
Patobulinta konstrukcija geresniam žolės surinkimui.
Su dviem 18 V LXT® akumuliatoriais galite nupjauti iki 800 m² pjovimo plotą.
Aštuonios skirtingos pjovimo aukščio padėtys, kad būtų lengviau parinkti tinkamą pjovimo aukštį.
Vejapjovė legvai ir kompaktiškai susilanksto, tad patogu sandėliuoti ar transportuoti.
Techniniai parametrai:
  • Nominali baterijos įtampa – 2×5,0Ah 18 v
  • Įtampa – LXT
  • Akumuliatoriaus apsaugos sistema – yra
  • Greitis be apkrovos – 3100 min⁻¹
  • Pjovimo aukščio padėtys – 8
  • Pjovimo plotis – 48 cm
  • Rekomenduojamas vejoms iki – 650 m2
  • Pjovimo aukštis – 20 – 100 mm
  • Galinio rato skersmuo – 23 cm
  • Priekinio rato skersmuo – 18 cm
  • Surinkimo dėžės talpa – 62 L
  • Mulčiuojanti, surenkanti – yra
  • Svoris su akumuliatoriumi (EPTA-procedūra 01/2003) – 24,5 – 26,8 kg
  • Produkto išmatavimai (I x P x A) – 1690 – 1740 x 530 x 930 – 1060 mm
  • Matmenys supakavus – 580 x 530 x 870 mm
Komplektacija:
DLM480 akumuliatorinė vejapjovė, 2vnt 5,0Ah 18V akumuliatoriai, dvigubas kroviklis, mulčiavimo priedas, raktas peiliui keisti, apsauginis raktas, krepšys žolės surinkimui, naudojimo instrukcija, kartoninė dėžė.